Volné dny

Vážení rodiče, vzhledem k stavebním úpravám v celém areálu školy musíme z bezpečnostních důvodů přerušit výuku. Ve dnech od 2 do 9. května vyhlašuje ředitelka školy volné dny. Pro žáky 1. stupně bude zajištěn provoz ve školní družině. Zájem o návštěvu školní družiny budeme zjišťovat od 23. 4. (zaškrtnutím v žákovské knížce nebo na lístku). Přihlásit se mohou i děti, které běžně do ŠD nechodí. Ve škole se budují v rámci projektu dotovaného z EU tři odborné učebny a nová počítačová síť. Projekt musí být ukončen do konce školního roku, proto jsme přistoupili k těmto opatřením. Děkujeme za pochopení.

Opakující se výskyt vší

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se v některých třídách neustále vyskytují vši, prosím o důslednou kontrolu vlasů svých dětí. Informace o možném způsobu odstranění vší je např. na www.bezvsi.cz

Zahradní slavnost

Klub rodičů a přátel školy zve všechny 21. června na 5. zahradní slavnost v areálu ZŠ J. J. Ryby v Rožmitále p. Tř.

Začátek v 16 hodin.

Program zde.