Kalendář akcí pro školní rok 2018/2019

září

  • 03. 09. 2018

    Slavnostní zahájení školního roku

  • 03. 09. 2018

    Den otevřených dveří ve školní družině

  • 04. 09. 2018

    Den s třídním učitelem

  • 06. 09. 2018

    Exkurze 8. roč. na zámek Lány

  • 11. 09. 2018
    -
    13. 09. 2018

    Dny pro záchranu života
    Nácvik poskytování první pomoci - žáci 1.- 9. roč.

  • 19. 09. 2018

    Žáci 9. roč. navštíví Střední průmyslovou školu v Příbrami

  • 20. 09. 2018

    Exkurze 9. roč. na zámek Lány

  • 26. 09. 2018

    Exkurze 7. roč. a 4. A - Prášilské jezero

  • 27. 09. 2018

    Projektový den
    1. stupeň - Den bez aut, 2. stupeň - Poznáváme naše okolí

  • 02. 09. 2019

    Slavnostní zahájení školního roku 2019 - 2020

říjen

  • 03. 10. 2018

    Černobílé vykřičníky - 4. - 6. ročník

  • 05. 10. 2018

    Návštěva ve VOŠ a SOŠ Březnice - 9. ročník

  • 08. 10. 2018

    Přednáška "Hravě o pohlavních chorobách" - 9. ročník

  • 16. 10. 2018

    Třídní schůzky s rodiči (od 15.30 hodin)

  • 16. 10. 2018

    Čechova stodola "Dýňování" - 1. ročník

  • 18. 10. 2018

    Pohádkový Selibov - 6. ročník

  • 26. 10. 2018

    Halloween - 4. a 5. ročník

  • 29. 10. 2018
    -
    30. 10. 2018

    Podzimní prázdniny

  • 31. 10. 2018

    Čechova stodola "Dýňování" - 2. ročník

listopad

  • 01. 11. 2018

    Deváťáci čtou prvňáčků
    Akce ve školní knihovně

  • 01. 11. 2018

    Výstava záložek do knihy
    Akce ve školní knihovně

  • 02. 11. 2018

    XII. ročník lampionového pochodu k mohyle J. J. Ryby ve Voltuši

  • 06. 11. 2018

    Schůzka se zástupci středních škol a odborných učilišť
    Pro žáky 9. ročníku a jejich rodiče (v 15.30)

  • 14. 11. 2018

    Čtvrtletní pedagogická rada

  • 19. 11. 2018
    -
    27. 11. 2018

    Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

  • 20. 11. 2018

    Konzultace s rodiči k prospěchu a chování žáků
    I. i II. stupeň 15.30 – 16.30hod

  • 26. 11. 2018
    -
    30. 11. 2018

    Den díkůvzdání
    Aktivity v hodinách anglického jazyka

  • 27. 11. 2018

    Techmania Science Center v Plzni – 4. ročník

prosinec

  • 03. 12. 2018

    Projektový den - vánoční dílny

  • 05. 12. 2018

    Mikulášská nadílka

  • 07. 12. 2018

    Vánoční trh a rozsvícení vánočního stromu
    Začátek v 15:30

  • 10. 12. 2018

    Vědomosti v hrsti aneb Společenstvo klíčníků
    Beseda v městské knihovně (5. ročník)

  • 13. 12. 2018

    Vánoční vystoupení žáků 1. A pro dárce krve

  • 14. 12. 2018

    Divadelní představení „Princezna ze mlýna“ (I. stupeň)

  • 18. 12. 2018

    Advent a Vánoce v městské knihovně (1. ročník)

  • 19. 12. 2018

    XI. ročník Vánoční laťky

  • 20. 12. 2018

    Vystoupení pěveckého sboru a LDO ZUŠ J. J. Ryby (I. a II. stupeň)

  • 21. 12. 2018

    Vánoce se spolužáky ve třídě, filmové představení „Čertí brko“

  • 22. 12. 2018
    -
    02. 01. 2019

    Vánoční prázdniny

leden

  • 08. 01. 2019

    Okresní kolo ve vybíjené
    vybraní chlapci z 3. ročníku

  • 08. 01. 2019

    Okresní kolo ve vybíjené
    vybraní chlapci z 3. ročníku

  • 10. 01. 2019

    Okresní kolo ve vybíjené
    vybrané dívky z 3. ročníku

  • 17. 01. 2019

    Setkání s rysem
    Dne 17. 1. 2019 v 15 hodin a 16:30 setkání s osmiměsíčním rysím kocourkem Rýšem v malé tělocvičně naší školy.

  • 23. 01. 2019

    Pololetní pedagogická rada

  • 29. 01. 2019

    Anglické divadlo pro II. stupeň

  • 31. 01. 2019

    Vydání výpisu vysvědčení za I. pololetí

únor

  • 01. 02. 2019

    Pololetní prázdniny

  • 05. 02. 2019

    Zahájení plaveckého výcviku - 3. ročník

  • 09. 02. 2019
    -
    16. 02. 2019

    Lyžařský výcvik - 7. roč.

  • 21. 02. 2019

    Valentýnská diskotéka pro žáky 5. - 9. roč.
    Ve Společenském centru od 17.00 do 20.00

  • 22. 02. 2019

    Karneval pro žáky I. stupně
    V tělocvičně od 13.00 do 14.30

  • 26. 02. 2019

    Čas proměn - přednáška pro dívky 7. roč.

březen

  • 06. 03. 2019

    Den otevřených dveří

  • 08. 03. 2019

    Noc s Andersenem - 1. ročník a 2. B

  • 11. 03. 2019
    -
    17. 03. 2019

    Jarní prázdniny

  • 18. 03. 2019
    -
    22. 03. 2019

    Aktivity ke Dni sv. Patrika

  • 20. 03. 2019

    Vernisáž výstavy školních prací žáků ZŠ J. J. Ryby
    20. března ve 14 hodin bude vernisáží otevřena výstava školních prací žáků ZŠ J. J. Ryby v Podbrdském muzeu. Výstava potrvá do 25. dubna 2019.

  • 20. 03. 2019

    Vernisáž výstavy školních prací žáků ZŠ J. J. Ryby

  • 28. 03. 2019

    Den naruby

  • 28. 03. 2019

    Recitační soutěž na II. stupni

duben

  • 01. 04. 2019

    Preventivní program Veselé zoubky
    1. ročník

  • 01. 04. 2019

    Exkurze do Lidic
    9. ročník

  • 04. 04. 2019

    Pasování prvňáčků na čtenáře
    Pasování prvňáčků na čtenáře v Podbrdském muzeu (v 16.00 třída 1. A, v 17.00 třída 1. B).

  • 05. 04. 2019

    Zápis do 1. třídy
    Zápis do 1. třídy probíhá v hlavní budově školy od 13 do 17 hodin.

  • 11. 04. 2019
    -
    17. 04. 2019

    Soutěž o nejhezčí kraslici a velikonoční aranžmá

  • 17. 04. 2019

    Velikonoční turnaj v basketbalu
    Pro žáky II. stupně

  • 17. 04. 2019

    Velikonoční turnaj ve vybíjené
    Pro žáky I. stupně

  • 17. 04. 2019

    Čtvrtletní pedagogická rada

  • 18. 04. 2019

    Velikonoční prázdniny

  • 23. 04. 2019

    Konzultace k prospěchu a chování
    15.30 – 16.30

  • 23. 04. 2019
    -
    26. 04. 2019

    Týden Země

  • 26. 04. 2019

    Otevření skateparku ve Starém Rožmitále

květen

  • 02. 05. 2019
    -
    09. 05. 2019

    Volné dny

  • 14. 05. 2019

    Fotografování tříd - 1. část

  • 14. 05. 2019

    Pohár rozhlasu - mladší žáci a žákyně

  • 15. 05. 2019

    Pohár rozhlasu - starší žáci a žákyně

  • 15. 05. 2019

    Stavovské divadlo - 9. ročník

  • 15. 05. 2019

    Český den proti rakovině - Květinový den

  • 16. 05. 2019

    Školní výlet na Lipno - 6. ročník

  • 17. 05. 2019

    Divadelní představení Čtyřhlavý drak - 1. - 4. roč.

  • 20. 05. 2019
    -
    24. 05. 2019

    Škola v přírodě - Orlík - 3.roč.

  • 20. 05. 2019
    -
    24. 05. 2019

    Škola v přírodě - Sušice - 5. roč.

  • 23. 05. 2019

    Regionální konference žákovských parlamentů

  • 23. 05. 2019

    Exkurze 9. roč,.
    Památník Vojna a Památník Karla Čapka ve Strži

  • 23. 05. 2019

    Exkurze 9. roč,.
    Památník Vojna a Památník Karla Čapka ve Strži

  • 28. 05. 2019

    Fotografování tříd - 2. část

červen

  • 03. 06. 2019

    Národní divadlo (8. ročník)

  • 04. 06. 2019

    Herní dopoledne pro děti z MŠ

  • 04. 06. 2019

    Návštěva budoucích prvňáčků z MŠ v 1. třídách ZŠ

  • 06. 06. 2019
    -
    08. 06. 2019

    Výlet na Lipno (8. B)

  • 10. 06. 2019
    -
    14. 06. 2019

    Škola v přírodě na Kvildě (2. A)

  • 10. 06. 2019
    -
    14. 06. 2019

    Škola v přírodě v Radosti u Blatné (1. AB a 2. B)

  • 10. 06. 2019

    Hudební vystoupení ZUŠ J. J. Ryby pro 1. a 2. stupeň

  • 11. 06. 2019

    Exkurze na Javor (9. AB)

  • 12. 06. 2019
    -
    14. 06. 2019

    Výlet na Šumavu (9. AB)

  • 17. 06. 2019

    Hudební dílničky v ZUŠ J. J. Ryby pro první třídy

  • 18. 06. 2019

    Představení „Jak princezna hádala“ dramatického oboru ZUŠ J. J. Ryby pro 1. stupeň

  • 19. 06. 2019

    T – Mobile Olympijský běh

  • 20. 06. 2019

    Závěrečná pedagogická rada

  • 21. 06. 2019

    Zahradní slavnost (pořádá klub rodičů)

  • 24. 06. 2019
    -
    26. 06. 2019

    Výlet do Hluboké nad Vltavou (8. A)

  • 24. 06. 2019

    Fotbalový turnaj na II. stupni

  • 25. 06. 2019

    Fotbalový turnaj na I. stupni

  • 26. 06. 2019

    Stužkovaná 9. roč. (ve SC od 17:00)

  • 28. 06. 2019

    Slavnostní zakončení školního roku 2018 – 2019