Suplování:   Středa 20.9.2017 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

8.A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

8.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

9.A

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

9.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Červená Anna

 

-

-

-

..

....

..

   

Matějka František

 

Pla

..

..

Kol

..

..

   

Surynek Radek

 

Pta

Pta

-

-

..

..

   

Štěrbová Miroslava

 

-

..

Kol

Jen

Bár

-

   

Valová Hedvika

 

..

Kol

Ber

-

Kol

     

Vaněček Tomáš

 

Hof

Hof

-

Záv

Karl

Pta

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártlová Věra

5.hod

supl. (Štěr)

D

6.A

(9.A)

 

Berková Linda

3.hod

spojeno (Val)

Aj

3.B (3B1)

(AjB)

 
 

4.hod

odpadá

Aj

8.B (8AB1)+

 

Obecná absence třídy

Hofmanová Alena

1.hod

supl. (Van)

Tv

6.C (6ht)+

(TvV)

 
 

2.hod

supl. (Van)

Vz

6.C

(Vo)

 

Jeníčková Květa

3.hod

odpadá

Vo

9.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Štěr)

D

6.B

(9.A)

 
 

5.hod

odpadá

Cj

9.B

 

Obecná absence třídy

Karlíková Irena

5.hod

supl. (Van)

Tv

4.B

(TvM)

 

Kolinger Vojtěch

2.hod

spojeno (Val)

Aj

4.A (4A1)

(AjK)

 
 

3.hod

supl. (Štěr)

D

6.C

(9.A)

 
 

4.hod

supl. (Mt)

Pp

7.B

(Př)

 
 

5.hod

supl. (Val)

Aj

7.B (7AB1)+

(AjV)

 
 

6.hod

odpadá

AjK

9.B (9kaj)+

 

Obecná absence třídy

Placatková Helena

1.hod

supl. (Mt)

Pp

7.A

(Př)

 
 

3.hod

odpadá

Cj

8.A

 

Obecná absence třídy

Ptáčková Oldřiška

1.hod

supl. (Sur)

Fy

7.B

(F)

 
 

2.hod

supl. (Sur)

Fy

7.A

(F)

 
 

6.hod

supl. (Van)

Tv

7.B (7ht)+

(TvV)

 

Závodná Jana

4.hod

supl. (Van)

Tv

3.B

(TvM)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

3.hod

Aj

3B1

(AjB)

spojí

Berková Linda

(Val)

 

4.hod

Tv

 

(TvM)

supluje

Závodná Jana

(Van)

4.A

2.hod

Aj

4A1

(AjK)

spojí

Kolinger Vojtěch

(Val)

4.B

5.hod

Tv

 

(TvM)

supluje

Karlíková Irena

(Van)

6.A

1.hod

Tv

6ht

(TvV)

supluje

Hofmanová Alena

(Van)

 

5.hod

D

 

(9.A)

supluje

Bártlová Věra

(Štěr)

6.B

4.hod

D

 

(9.A)

supluje

Jeníčková Květa

(Štěr)

6.C

1.hod

Tv

6ht

(TvV)

supluje

Hofmanová Alena

(Van)

 

2.hod

Vz

 

(Vo)

supluje

Hofmanová Alena

(Van)

 

3.hod

D

 

(9.A)

supluje

Kolinger Vojtěch

(Štěr)

7.A

1.hod

Pp

 

(Př)

supluje

Placatková Helena

(Mt)

 

2.hod

Fy

 

(F)

supluje

Ptáčková Oldřiška

(Sur)

 

5.hod

Aj

7AB1

(AjV)

supluje

Kolinger Vojtěch

(Val)

 

6.hod

Tv

7ht

(TvV)

supluje

Ptáčková Oldřiška

(Van)

7.B

1.hod

Fy

 

(F)

supluje

Ptáčková Oldřiška

(Sur)

 

4.hod

Pp

 

(Př)

supluje

Kolinger Vojtěch

(Mt)

 

5.hod

Aj

7AB1

(AjV)

supluje

Kolinger Vojtěch

(Val)

 

6.hod

Tv

7ht

(TvV)

supluje

Ptáčková Oldřiška

(Van)

 

Zpracováno v systému Bakaláři